sztuki wizualne             projektowanie wnętrz             biografia            kontakt    

 

 

Kinga Eliasz Design, to autorska pracownia projektowania wnętrz.

Zajmuję się kompleksowym projektowanie wnętrz, bazując na  doświadczeniu, wiedzy, znajomości najnowszych, światowych trendów, moim wykształceniu artystycznym, świadczę kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz.

 

 

W swoich realizacjach chętnie inspiruję się sztuką. Często łączę wiele stylistyk

w jednej przestrzeni gdzie na pozór nie pasujące do siebie elementy są dokładnie zaplanowane, powstaje w ten sposób wnętrze, w którym nie ma narzuconych

z góry założeń, w którym wszystko jest możliwe.

Wszystkie wnętrza są projektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami

i preferencjami klienta. Projektowana przestrzeń nie tylko musi być piękna,

ale też i funkcjonalna.

Moi klienci mogą skorzystać z nadzoru autorskiego, lub zlecić nadzór

i wykonawstwo, chętnie podejmuję

się rearanżacji i dekoracji wnętrz. 

 

 

PROJEKTOWANIE - Wiem, jak ważne są indywidualne potrzeby i preferencje, dlatego też projektowanie jest niezwykle istotnym elementem. Podczas tego etapu razem z Klientem tworzymy koncepcję jego idealnego wnętrza, doradzając możliwie najlepsze rozwiązania. Wiem, że dom, to miejsce, które nie tylko musi być piękne, ale też i funkcjonalne.

NADZÓR - Moi Klienci mogą skorzystać z opcji nadzoru autorskiego, obejmującego spotkania             z wykonawcami prac wykończeniowych na terenie inwestycji, weryfikację prawidłowego i spójnego            z projektem wykonania założonych prac, wprowadzanie zmian, jeśli są one wymagane ze względów technicznych lub wynikają ze zmiany koncepcji wnętrza.

 

WYKONAWSTWO - Współpracuję wyłącznie z grupą ściśle wyselekcjonowanych firm wykonawczych, świadczących usługi na najwyższym poziomie jakości i zaangażowania. W zależności od potrzeb Klienta, oferuję obsługę wykonawczą lub wsparcie wybranych specjalistów w przypadku samodzielnej realizacji nadzoru prac przez Klienta.

REALIZACJE POD KLUCZ - Realizacje „pod klucz” to najczęściej wybierana opcja przez Klientów. To ja kontroluję wykonawców, nadzoruję ich pracę, terminowość i zgodność prac z projektem, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami. Dokonuję w Państwa imieniu zakupów materiałów         i elementów wyposażenia. Uczestniczę w odbiorze prac wykończeniowych od wykonawców. Jest to także najbardziej kompleksowa z oferowanych przeze mnie usług.

 

REARANŻACJE - Rearanżacje są odpowiedzią na potrzeby moich Klientów, którzy chcieliby tchnąć nową świeżość do swojego wnętrza. Proces jest poprzedzony konsultacją z Klientem i oceną wszystkich wnętrz by móc określić zakres prac remontowych, propozycję zmian aranżacyjnych, umeblowania, oświetlenia i końcową stylizację.

DEKOROWANIE - Wiem jak ważne są dodatki, które wzbogacają wnętrze i nadają mu osobistego charakteru. Specjaliści z zakresu dekorowana wnętrz oraz bogaty asortyment marek dostępnych w Eliasz Design pozwolą uzyskać unikatowe i przytulne wnętrze.

 

 

ETAPY:

Poznajmy się - Jest to kluczowy etap rozpoczynający współpracę z Klientem, w którym stawimy sobie za cel poznanie oczekiwań i preferencji, upodobań oraz wizji końcowego efektu. Dokonujemy wspólnie analizy potrzeb estetycznych oraz funkcjonalnych wnętrza Klienta.

Prace projektowe - Ten etap rozpoczyna się po przygotowaniem 2 koncepcji układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza. Przekazuję je Klientowi, po czym po uwagach, powstaje szczegółowy układ funkcjonalny. To właśnie na jego podstawie zostaną przygotowane wizualizacje, gdzie Klient będzie mógł już zobaczyć jak będzie wyglądało jego przyszłe, wymarzone wnętrze.

 

Dokumentacja techniczna - Akceptacja prac projektowych pozwala na przygotowanie szczegółowego projektu wykonawczego w postaci rysunków technicznych, rzutów, przekrojów                 i przygotowania ostatecznej dokumentacji technicznej.

Kosztorysowanie - Ważnym elementem każdego projektu jest szczegółowy wykaz wszystkich materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wnętrza, takich jak meble czy dodatki. Zestawienie materiałowo-kosztowe obejmuje całość prac niezbędnych do wykonania projektu,                   z uwzględnieniem elementów wyposażania.

 

 

Nadzór i wykonawstwo - Oferujemy wsparcie           w postaci nadzoru nad pracami wykonawczymi          w inwestycji. Zakres wsparcia pozostawiamy do wyboru Klienta: od konsultacji po całkowite przejęcie nadzoru nad wszystkimi etapami prac w apartamencie.